Статут ліцею

С Т А Т У Т

ВІКТОРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (НОВА РЕДАКЦІЯ)

Загальні положення

1.1 ВІКТОРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ є правонаступником Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області та знаходиться у комунальній власності Галицької міської ради.

1.2. Повна назва закладу: ВІКТОРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, скорочена назва: ВІКТОРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ.

1.3 Місцезнаходження ВІКТОРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: вулиця Федика, будинок 169, село Вікторів, Івано-Франківська область, Галицький район тел. 0674196989, e-mail: vk1gal2010@meta.ua ідентифікаційний код: 23804801

1.4. ВІКТОРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – ЛІЦЕЙ) є юридичною особою, неприбутковою установою, має самостійний баланс, печатку, штамп, бланк, рахунки в Державній казначейській службі України, банках.

1.5. Основним видом діяльності ЛІЦЕЮ є освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти. ЛІЦЕЙ забезпечує здобуття початкової, базової середньої та профільної (повної) середньої освіти відповідно до ліцензії (ліцензій). ЛІЦЕЙ може створювати у своєму складі класи (групи) з вечірньою, заочною, дистанційною, мережевою формою навчання, класи (групи) з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціальні та інклюзивні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами. ЛІЦЕЙ може організовувати забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів за такими формами здобуття освіти як екстернат, сімейна (домашня) освіта та педагогічний патронаж. ЛІЦЕЙ може використовувати технології дистанційного навчання під час організації здобуття повної загальної середньої освіти за різними формами (очною (денною, вечірньою), заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем), у тому числі під час карантину та інших надзвичайних обставин. ЛІЦЕЙ може застосовувати технологію змішаного (комбінованого) навчання - поєднання очної форми і технологій дистанційного навчання для вивчення окремих тем навчального предмету, проведення окремих навчальних занять тощо. ЛІЦЕЙ для здійснення статутної діяльності може на договірних засадах об’єднуватися з іншими юридичними особами, створюючи освітні, освітньо-наукові, наукові, освітньо-виробничі та інші об’єднання, кожен із учасників яких зберігає статус юридичної особи.

1.6. ЛІЦЕЙ має у своїй структурі початкову школу, гімназію, ліцей.

1.7. Засновником ЛІЦЕЮ є Галицька міська рада Івано-Франківської області (далі – засновник): ЄДРПОУ 04054263; уповноваженим органом – відділ освіти Галицької міської ради (далі – уповноважений орган) ЄДРПОУ 43991679.

Завантажити повну версію можна за посиланням https://rada.info/upload/users_files/23804801/40d39167d842a6b54c1014a9a9161bb0.docx