Щира подяка Всеукраїнському громадському центру "Волонтер"

Дата: 22.11.2022 18:27

Вікторівський ліцей щиро дякує  «Всеукраїнському громадському центру «Волонтер» , разом з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії, Асоціацією когнітивно-поведінкової терапії та за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проєкт «Надання психосоціальної допомоги уразливим дітям, сім'ям та спеціалістам – «ПОРУЧ», Галицькій міській раді та відділу освіти Галицької міської ради за бокс з матеріалами для роботи з дітьми 5-7 років.

Проєкт «Поруч» – це групи психологічної підтримки для підлітків, батьків та освітян, чиє звичне життя змінила війна. В основі проєкту лежить програма «Діти та війна: навчання технік зцілення», що розроблена на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичного стресу.