Безпека на дорозі

Дата: 23.11.2022 18:19

23 листопада, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, у 5 класі (кл. керівник: Братчук М.Д.) відбувся урок на тему: «Безпека на дорозі. Знавець ПДР». У наш час на дорогах України виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо – транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів. Тому нашим завданням є розповідати і навчати учнів правил дорожнього руху, виховувати культуру поведінки на вулиці, сприяти розвитку навичок поведінки на дорозі.

Діти розширили знання про правила дорожнього руху, а саме про нові зміни в ПДР; повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; виробляли алгоритм дії при ДТП; формували здоров’я - зберігаючі компетенції.

Спираючись на фото та інші візуальні образи на слайдах, давали відповіді на проблемні запитання.