Сціально-психологічна служба

Ми мріємо, щоб наш ліцей став острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб його випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - розум у голові, щирість у серці, здоров'я в тілі. Основним завданням служби є забезпечення процесу соціалізації учнів у освітній діяльності, захист їхнього психічного, фізичного, соціального і духовного здоров’я, підготовка до самостійного життя в суспільстві.

Соціально-психологічна служба закладу:

• Здійснює психологічний супровід розвитку дитини.
  • Вивчення процесу адаптації першокласників та п’ятикласників до шкільного життя.
  • Психологічний супровід розвитку підлітків (діагностика особистісних рис та якостей, особливостей характеру, стимулювання саморозвитку та самовиховання, консультування з особистісних проблем, тематичні бесіди, навчальні заняття, тренінги, психологічна допомога в кризових ситуаціях).
  • Допомога в професійному самовизначенні старшокласників.
  • Виявлення «групи ризику» (діти, що мають труднощі в навчанні, поведінці; емоційні розлади). Рекомендації батькам, вчителям, учням.
  • Профілактика правопорушень.
  • Профілактика булінгу.
  • Орієнтація учнів на здоровий спосіб життя.
  • Попередження суїцидальної поведінки.
  • Врегулювання конфліктних ситуацій.
  • Робота з обдарованими дітьми. Робота з дітьми пільгових категорій (з дітьми із малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, учасників АТО).