"День Гідності і Свободи"

Дата: 19.11.2021 20:35

21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, щоб пригадати і вшанувати патріотизм, мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Сьогодні учні 9 класу Вікторівського ліцею взяли участь у квесті на тему "Людська гідність". Мета розширити знання та уявлення учнів про такі визначення як гідність, повага, честь, свобода, підвести учнів до осмислення таких проблем: чому кожна людина варта поваги, чому не варто принижувати людську гідність та як зберегти власну гідність і честь, виробити принципи гідної людини та навички, які притаманні відповідальній людині. Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.