A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вікторівський ліцей
Галицької міської ради
Івано-Франківської області

Новини

Дата: від до Скинути

«Ми – проти насилля»

     Дитина, коли виростає, стає такою, якими словами ми називали її у дитинстві... Давайте думати перед тим, як щось сказати!

21:40 03.12.2021

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

     Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді, на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн, прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. 

20:49 01.12.2021

Квест "Країна в якій живе добро"

     Сьогодні учні 9 класу говорили про найважливішу цінність людської душі - про доброту. Кажуть, що весь світ стоїть добром людського серця. Злі та недобрі почуття - пригнічують та нівечать наші душі. А доброта творить, відроджує, лікує… Що людині потрібно для щастя? Звичайно, здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч з нами були завжди добрі чуйні люди.

18:44 30.11.2021

Благодійна акція «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!

  Найефективніший спосіб прищепити дітям справжні цінності – залучати їх до проєктів, які їм під силу та які змінюють світ. Беручи участь в акції «Монетки дітям» діти відчують силу єднання заради досягнення мети. І що кожен внесок, навіть одна монетка, має значення.

21:27 28.11.2021

"День Гідності і Свободи"

       21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, щоб пригадати і вшанувати патріотизм, мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Сьогодні учні 9 класу Вікторівського ліцею взяли участь у квесті на тему "Людська гідність". Мета розширити знання та уявлення учнів про такі визначення як гідність, повага, честь, свобода, підвести учнів до осмислення таких проблем: чому кожна людина варта поваги, чому не варто принижувати людську гідність та як зберегти власну гідність і честь, виробити принципи гідної людини та навички, які притаманні відповідальній людині. Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.

20:35 19.11.2021

Тиждень іноземної мови

     З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 15 по 19 листопада у нашому ліцеї проводився «Тиждень англійської мови». Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й із елементами країнознавства.

16:00 19.11.2021

ІІ етап учнівських олімпіад

     Учні Вікторівського ліцею показали чудові результати у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! З радістю вітаємо наших переможців!

19:34 18.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора