A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вікторівський ліцей
Галицької міської ради
Івано-Франківської області

Новини

Дата: від до Скинути

Свято Букварика

У Вікторівському ліцеї відбулося свято "ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!"

10:20 23.09.2021

Акція "Посади дерево!"

Дерева ростимуть з учнями! Декількома днями раніше, спільними зусиллями в с.Вікторів, разом з колегами з Українська Галицька Партія. Івано-Франківщина , учасниками бойових дій на сході України, старостою Надя Блинчук та іншими небайдужими жителями села, в межах нашої акції під назвою "дерева – легені планети",висадили на території ліцею,гімназії а також дитячого садочка плодові дерева. Маю велику надію що дані дерева приживуться і довгі роки приноситимуть користь довкіллю, радість та задоволення від своїх плодів дітям і працівникам навчальних закладів.

10:17 23.09.2021

Свято "Прощавай, початкова школа"

У Вікторівському ліцеї відбулося свято "Прощавай, початкова школо". Дорогі наші випускники! Ось і настав цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Тож дозвольте нам привітати тих, кому присвячується це свято — наших випускників, учнів 4-го класу і благословити на удачу, на гарні успіхи в основній школі. Хай здійсняться всі їхні бажання.

10:11 23.09.2021

Мандрівка мальовничими Карпатами

Краєзнавці Вікторівського ліцею провели туристичну подорож до маленької частинки раю - с.Ворохта. Проживали у найкращій дитячій базі "Говерла" . Юні туристи відвідали пам'ятні місця селища та музей гір гуцульського старовинного життя. Мандрівка мальовничими Карпатами була активна та незабутня.

10:04 23.09.2021

Екскурсія до Національного заповідника "Давній Галич".

З метою підвищення екологічно-орієнтованого світогляду та формуван­ня відповідального і дбайливого ставлення до природи, учні 5 класу Вікторівського ліцею відвідали Галицький національний природний парк, який поєднав у собі дивовижно-контрасний рельєф, охопивши значну територію Галицького адміністративного району Івано-Франківської області. А також учні відвідали Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття заснований 1981 року. Він міститься на території давнього городища. Скансен займає площу 6,9 га, на якій відтворено "мікросела" чотирьох етнографічних районів Івано-Франківщини: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля. 1994 року музей увійшов до Національного заповідника "Давній Галич".

09:55 23.09.2021

Велопробіг

  Напередодні 30-ї річниці Незалежності України краєзнавці Вікторівського ліцею здійснили велопробіг по маршруту: Вікторів- Комарів-Крилос-Галич-Залуква-Вікторів із зупинками біля історичних пам'яток Крилоса та Галича. Воля і незалежність України то найцінніший скарб народу нашого. Слава Україні! Героям слава!

09:37 23.09.2021

Акція "Монетка дітям"

     Наш ліцей бере участь в акції "Монетки дітям", яку організовує Національний Банк України та благодійний фонд "Таблеточки". Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям. З 17 по 29 вересня 2021року у нашому вестибюлі стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети номіналом у 25 копійок. Якщо у вас є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції! Монети номіналом 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожні 25 копійок - це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей. Об'єднаймося заради допомоги їм!

09:31 23.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора