для людей з порушеннями зору
Вікторівський ліцей
Галицької міської ради
Івано-Франківської області

Історія школи

З давніх-давен в нашому селі велася просвітницька і культурологічна робота. Найбільшого піднесення вона набула в кінці XIX на початку XX століття .

Спочатку в селі були дві однокласні школи-дяківні, в яких навчалося не більше 30-40 учнів. У 6 років діти йшли до школи. Була тоді п'ятикласна школа. Директором школи був Погорецький.

У 1957 році семирічна школа була реорганізована у восьмирічну. Кілька років у селі була директором жінка Колосовська Раїса Іванівна, могила якої знаходиться на сільському цвинтарі. Доглядають за нею жителі села та учні школи.

У 1956 р. було заплановано будівництво школи, але так, як не було кому цим зайнятися, то проект будівництва передали у Комарів. І тому до 1967 року єдиного шкільного приміщення не було.

Тільки з приходом молодих і енергійних директорів Васьківа Любомира, а пізніше Воробія Дмитра Павловича почалося будівництво нової школи, яку ми зараз маємо. У 1967 році на честь 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції було відкрито нову школу. Згодом було добудовано ще один клас, розпочато будівництво їдальні і котельні.

У 1978 році розпочато будівництво спортивного залу та двох кабінетів на другому поверсі.

З 1987 по 2002 рр. директором школи працював Йосифів Іван Дмитрович, який вніс багато нового у життя школи, дбав про естетичний вигляд школи, велику увагу звертав на здоров'я учнів, заохочував дітей до спортивних змагань. Разом із вчителями брав активну участь у громадській роботі.

У 1989 році восьмирічну школу було реорганізовано у дев'ятирічну, а у 1993 році школа стала середньою.

У 2000 році за підтримки громадськості села школу було газифіковано.

У 2002 році директором школи було призначено вікторівчанина, вчителя історії Ковальчука Ярослава Андрійовича. Він дбає про благоустрій школи. За сприяння депутата районної ради, жителя села Поповича Богдана Миколайовича встановлено нову огорожу школи.

У 2021 році було призначено на конкурсній основі, директора ліцею Кашубу Івана Іванович.

Іван Іванович звертає належну увагу на фізичний та духовний розвиток дітей.