Батькам

Агресивна поведінка дітей і підлітків

Із проявами агресії та насильства ми зустрічаємось удома, у школі, на вулиці. На жаль, вони стали частиною нашого повсякденного життя. Усе частіше й частіше ми відчуваємо себе безпорадними, почувши із засобів масової інформації про прояви різного роду жорстокості.

12:17 22.09.2021

Вплив електронних пристроїв на дитину

Дворічний малюк просить ваш смартфон або планшет, щоби подивитись відео чи пограти у гру? Якщо дитина росте в домі, в якому багато всіляких ґаджетів, батькам складно утримати її від їх використання. Маленьких дітей так приваблюють високотехнологічні пристрої, що вони стають досвідченими користувачами смартфонів і планшетів задовго до того, як навчаться читати й писати. Нерідко батьки дають дітям усі ці ґаджети, щоб зайняти їх чимось, особливо тоді, коли самі зайняті.

12:08 22.09.2021